18 listopada 2022r.

Logistyka na Festiwalu

Uczniowie technikum logistycznego z klasy 2ATL oraz 1CTL brali udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych pt: Transport w logistyce zorganizowanym przez Akademie Umiejętności Eurocash. Spotkanie było bardzo wymagające i interesujące. Przez kilka godzin uczniowie słuchali wykładów i odpowiadali na pytania za pomocą platformy internetowej. Na początku spotkania uczestniczyli w wykładzie na temat stresu, jego objawach, powodach i sposobach zwalczania. Dowiedzieli się, jak radzić sobie ze stresem w pracy i w życiu osobistym W dalszej części specjaliści z Eurocash Logistyka opowiedzieli o działaniu firmy i prowadzonych procesach transportowych. Poznali również rodzaje stanowisk pracy w dziale Transportu i obowiązki do nich przynależące. Podczas całego spotkania uczniowie mogli również zadawać pytania na dostępnym, aktywnym czacie platformy. Pracownicy firmy Eurocash zakończyli spotkanie podsumowaniem o zaletach pracy w firmie, możliwościach i sposobach wynagradzania pracowników. Nasi uczniowie na pewno zostali jeszcze bardziej zmotywowani do pracy w logistyce i osiąganiu coraz lepszych wyników w nauce.
Blanka Świtaj-Łukasik

festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal