25 listopada 2022r.

2b TH w parku trampolin

Uczniowie klasy 2B TH wraz z wychowawcą wybrali się do Śremu na wycieczkę integracyjną do parku trampolin JUMP Space oraz wzięli udział w warsztatach z przygotowywania pizzy. Nic tak dobrze nie wpływa na integrację jak wspólny wysiłek, a półtorej godziny zabaw na Jump Space na pewno dała wszystkim w kość. Po wspólnej rozgrzewce instruktor zaproponował uczniom kilka wspólnych zabaw na trampolinach, następnie wszyscy mogli do woli korzystać z dobrodziejstw parku trampolin. Później przyszedł czas na przygotowanie pizzy. W trakcie warsztatów młodzi kucharze dowiedzieli się, o pochodzeniu dania, sposobie wyrobu ciasta i innych ciekawostek. Następnie każdy mógł przygotować pizzę dla siebie na obiad. Uczniowie wykazali się fantazją w kwestii wyglądu dań oraz różnorodnością ulubionych smaków. Po wspólnym posiłku przyszedł czas na powrót i zasłużony odpoczynek po dniu pełnym wrażeń.
Wycieczkę dofinansował Powiat Poznański.

wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka