29 listopada 2022r.

3b BS1S - lodowisko

Wycieczka integracyjna klasy 3b BS1S udała się w 100%. Zamówionym busem uczniowie pojechali do wcześniej zarezerwowanego lodowiska Malta, gdzie próbowali swoich sił zmagając się z wyjątkowo śliskim lodem. Część grupy jazdę na łyżwach miała już opanowaną dość dobrze, jednak znalazły się osoby które w takim miejscu były dopiero kilka razy w życiu - im pomogły dostępne na miejscu pingwinki do nauki jazdy oraz okalające lodowisko bandy, których można było się trzymać. Moje wskazówki, a przede wszystkim wsparcie części klasy, która radząc sobie na łyżwach dobrze motywowała i wspierała początkujących łyżwiarzy. Po godzinie zajęć na lodowisku wszyscy cali i zdrowi udaliśmy się spacerkiem do restauracji na ciepłą zimowa herbatę z pomarańczą, goździkami, imbirem i miodem oraz na przepyszną pizzę.
Wycieczkę dofinansował Powiat Poznański.

lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl