20 grudnia 2022r.

Wojtek Barański - III m. i certyfikat

w konkursie wigilijnych potraw.

01 (35 kB)      W Muzeum Rolnictwa w Szreniawie odbył się konkurs „Na wigilijnym stole 2022” organizowany przez Instytut Skrzynki. O nagrody i wyróżnienia rywalizowały zupy wigilijne, pierniki i inne potrawy. Naszą szkołę reprezentował Wojciech Barański uczeń klasy 3b BS I0 a zarazem kucharz praktykant firmy TEK-BUD-GAB z siedzibą w Puszczykowie, której dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i zaprezentowaniu potraw.
Wojtek przygotował przepyszną zupę rybną a także prażonkę wigilijną z kapusty oraz kaszy i wywalczył III miejsce w kategorii zupy wigilijne. Ponadto zupa uzyskała Certyfikat za Najlepszy Smak Powiatu Poznańskiego, a nasz uczeń wyróżnienie w kategorii specjalnej wśród szkół gastronomicznych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Maja Łukasik

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl