16 lutego 2023r.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce siatkowej dziewcząt

W Murowanej Goślinie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn: ZS Mosina, ZS Tarnowo Podgórne, ZS Bolechowo, LO Puszczykowo, ZS Swarzędz, ZS Kórnik.
Rywalizacja przebiegała na bardzo wyrównanym poziomie sportowym, sety rozgrywane były do 15 punktów i 2 wygranych setów. Poszczególne mecze kończyły się różnicą 2-3 punktów. Nasze dziewczyny walczyły dzielnie z poszczególnymi zespołami ze startujących szkół finalnie zajmując 5 miejsce.
Szkołę nasza reprezentowały: Cichocka Lena, Kozubek Aleksandra, Libera Wiktoria, Łukasik Oliwia, Marcinkowska Wiktoria, Michalska Maria, Anna Bendowska, Katarzyna Nowicka, Siódmiak Virginia, Roksana Szaj.
Zawody przebiegły sprawnie i w bardzo miłej atmosferze rywalizacji fair play. Dziękujemy za walkę i reprezentowanie naszej szkoły.
Iwona Trafankowska

siatka siatka siatka siatka siatka siatka siatka siatka

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl