20 lutego 2023r.

Kurs baristy u Wodziczki

Przed uczniami trzecich klas technikum uczestniczącymi w kursie baristy kawa nie ma żadnych tajemnic. Uczestnicy potrafią już bezbłędnie rozpoznać i przygotować kilka rodzajów kawy: Cappuccino, Americano, Latte machiato, wyśmienite Espresso i inne przygotują w kilka chwil. Na ostatnich zajęciach uczyli się jak właściwie zaserwować ciepłe napoje, by zadowolić gości w restauracji. Na kilka godzin wcielili się w role kelnerów i klientów obsługując siebie nawzajem. Zdobyta wiedza i umiejętności na pewno przydadzą się kursantom.

barista barista barista barista barista

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl