21 lutego 2023r.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w siatkówce chłopców

W dziesięcioosobowym składzie (Kamil Drobiński, Nikodem Cymerlik, Bartosz Wojciechowski, Filip Grześkowiak, Jakub Pachołek, Jędrzej Żak, Dominik Adamek, Dawid Zawadowski, Piotr Prałat, Wiktor Lenart) wybraliśmy się do Murowanej Gośliny na Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów, więc my trafiliśmy do grupy wraz z reprezentacjami szkół z Bolechowa, Kórnika i Swarzędza. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Bolechowem, w którym pierwszy set zaczął się dla nas obiecująco ze względu na wygraną 15-13. Niestety w drugim i trzecim secie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.
Drugi mecz rozegraliśmy z ZS Kórnik i podczas tego meczu zdecydowanie to my rozdawaliśmy karty wygrywając 2:0 (15-7,15-4).
Trzeci mecz więc był już o wyjście z grupy. Pierwszy set przegraliśmy z ZS Swarzędz10-15. W drugim udało nam się doprowadzić do tie break (16-14). Ostatni set zaczął się dla nas obiecująco, ponieważ początkowo prowadziliśmy 6-0, jednak w dalszej części meczy zaczęliśmy się nieco gubić i popełniać błędy i ostatecznie przegraliśmy 12-15.

siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl