27 lutego 2023r.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w koszykówce dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt udała się do Rokietnicy gdzie wzięła udział w Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce koszykowej dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiło się aż 6 drużyn: ZS Mosina, ZS Rokietnica, LO Puszczykowo, ZS Swarzędz, ZS Kórnik.
Rywalizacja przebiegała na bardzo wyrównanym poziomie sportowym z wyjątkiem drużyny ze Swarzędza która wyraźnie odstawała jeśli chodzi o umiejętności koszykarskie, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Zawodniczki wszystkich drużyn bardzo angażowały się w walkę wielokrotnie przypłacając to stłuczeniami, otarciami..... Nasze dziewczyny walczyły dzielnie z poszczególnymi zespołami ze startujących szkół finalnie zajmując 4 miejsce. Kolejność na podium była następująca:
1. miejsce ZS w Swarzędzu
2. miejsce LO Puszczykowo
3. miejsce ZS Kórnik
4. miejsce ZS Mosina
5. miejsce ZS R0kietnica
Szkołę nasza reprezentowały: Cichocka Lena, Milena Anioła, Kinga Kaczor, Gabriela Kujawa, Amelia Maćkowiak, Nikola Naderzal, Aleksandra Rożek, Martyna Sieradzka, Jagoda Skirzewska, Roksana Szaj, Zuzanna Sołtysiak, Maria Michalska.
Bardzo dziękujemy za wspaniałą walkę i reprezentowanie naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego.

siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka siatkówka

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl