8 marca 2023r.

Kwiaty z papieru

Zajęcia warsztatowe w internacie

Kwiaty z papieru to uniwersalna ozdoba. Sprawdzą się jako podarunek dla bliskiej osoby ale także piękna wiosenna dekoracja mieszkania. Mają w sobie mnóstwo uroku, a ich samodzielne wykonanie dostarcza wielu satysfakcji, bo proste kwiaty z papieru udają się każdemu. Do tego są tanie i można budować z nich przeróżne kompozycje. Takie ozdoby robiły nasze mamy i babcie, a choć czasy się zmieniają, to kwiatki z papieru wciąż są na topie. Taki bukiet jest doskonałą imitacją przypominającą do złudzenia żywe kwiaty, co ważniejsze jest bardziej trwały. Do wykonania naszych róż wykorzystaliśmy kolorowe kartki papieru odpowiednio składane, klej, nożyczki, patyki do szaszłyków. Cała sztuka polegała na wycięciu, sklejeniu i odpowiednim wymodelowaniu palcami papierowych płatków, a następnie umieszczeniu ich na patyku. Samodzielne wykonanie takiej dekoracji to także znakomita forma na spędzenie wolnego czasu i kreatywną zabawę.

kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty kwiaty

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl