14 marca 2023r.

To już chyba jakaś epidemia…

      U nas jest inaczej. Nasza „epidemia” - drugi dzień kolejnego turnusu - to zdarzenie, które pojawia się po raz kolejny w internacie Wodziczki i jest ze wszech miar pożądane. Już to kiedyś było… Tym razem uczennice technikum, które mieszkają u nas, postanowiły podjąć działania integracyjne z nowym turnusem (już VII – jak ten czas leci!). Ola i Zuzia podeszły do mnie i zapytały możemy zrobić karteczki? Nie do końca wiedziałem o co chodzi, ale ponieważ istnieje coś takiego jak zaufanie, to odpowiedziałem: tak, tak, zróbcie! Zanim połapałem się o co chodzi dziewczyny były już w trakcie realizowania swojego pomysłu. Roznosiły po pokojach „karteczki” z dobrym słowem dla każdego (moja karteczka jest na zdjęciu!).
Tak, to już u nas było, ale czy dobrego słowa jest za wiele? Niechaj niedowiarki wiedzą, że młodzieży również zależy na dobrym słowie. Często tymi niedowiarkami jesteśmy my – dorośli!
Pozdrawiam,
Krzysztof Widera

kartki

kartki

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja