31 marca 2023r.

Logistycy w laboratoriach Politechniki Poznańskiej

W tym tygodniu uczniowie naszej szkoły - logistycy z IV klasy zostali zaproszeni na Politechnikę Poznańską, z którą współpracujemy w ramach projektu "Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska". Młodzież uczestniczyła w specjalistycznych zajęciach na Wydziale Inżynierii Zarządzania w laboratoriach ergonomii. Uczniowie mogli przenieść się do wirtualnej rzeczywistości za pomocą Gogli VR, dokonywali oceny biomechanicznej skanowania ruchu oraz pomiaru hałasu, badali ubytki słuchu oraz parametry mikroklimatu. W Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii nasi logistycy zajmowali się symulacją zaopatrzenia firmy na podstawie okresowej dokumentacji oraz przeprowadzaniem procesów logistycznych z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania. Uczniowie wyznaczali także trasy i obliczali koszty związane z transportem. Dziękujemy Politechnice Poznańskiej za zaproszenie i za organizację bardzo ciekawych i przydatnych dla nas zajęć.

politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika politechnika

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl