28 kwietnia 2023r.

Pożegnanie maturzystów

Czas - tylko ciche tykanie ściennego zegara przypomina o tym, że nie sposób go zatrzymać ani cofnąć. Kolejny raz czas zatoczył koło. Takimi słowami uczniowie Technikum Logistycznego rozpoczęli uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. W tym roku rozstaliśmy się z klasą IV A Technikum Logistycznego i Technikum Hotelarskiego, której wychowawczynią była pani Blanka Świtaj-Łukasik.
Przyrzeczenie złożone przez Absolwentów, wygłoszone przemówienia, przyznane nagrody, wyróżnienia oraz złożone podziękowania stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która sprzyjała podsumowaniom, wspomnieniom, refleksji. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia.
Abiturienci odebrali świadectwa ukończenia szkoły, a nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im uzyskania wysokich wyników na egzaminie maturalnym i tego, aby na ich ich drodze do sukcesu było jak najmniej przeszkód. Per aspera ad astra!
Uroczystość pożegnania klas maturalnych uświetniło przedstawienie, którego scenariusz stanowił trawestację dramatu Adama Mickiewicza pt. Dziady, część II.

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl