24 kwietnia 2023r.

Spotkania z kulturą

W ramach Koła Zainteresowań Spotkania z Kulturą odbył się wyjazd do Teatru Nowego na przedstawienie „Pan Tadeusz”. W przedsięwzięciu tym uczestniczyło 15 uczniów klasy IIIa Technikum Logistycznego oraz klasy III b i IV c Technikum Hotelarskiego.
Przedstawienie wywarło na nas wszystkich bardzo pozytywne wrażenie i dostarczyło wielu ciepłych emocji. Dzięki niemu mieliśmy okazję nadrobić trochę lekturowych zaległości - przypomnieć sobie perypetie miłosne, wkraczającego w życie dorosłe Tadeusza oraz sprawdzić, co tak naprawdę wydarzyło się Soplicowie, na zamku Horeszków i przy pewnym mrowisku…A wszystko to w nowoczesnym, jakże ciekawym wydaniu.
Alicja Hinc – nauczyciel języka angielskiego

teatr teatr teatr teatr teatr teatr

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl