12 maja 2023r.

Z wizytą w firmie Impakt.

Uczniowie klas I i II Technikum Logistycznego mieli okazję odwiedzić firmę Impakt w Mosinie i poznać nowoczesne rozwiązania magazynowe ułatwiające elastyczną dystrybucję oraz poobserwować codzienną pracę pracowników w magazynie firmy. Firma Impakt zajmuje się dystrybucją w segmencie akcesoriów i podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. W ich portfolio można znaleźć marki takie jak: Genesis, Lanberg, Natec, Fury, Armac oraz Audictus. Uczniowie zapoznali się z organizacją pracy w magazynie, od strefy przyjęć do strefy wydań, metody kompletacji, pakowania i wysyłki towarów. Duże wrażenie zrobiły na uczniach wózki wysokiego składowania. Najwięcej zaangażowania i radości sprawiło im kompletowanie zamówienia za pomocą skanera kodów kreskowych. Wizyta w firmie Impakt z pewnością ułatwi uczniom zrozumienie specyfiki branży logistycznej oraz zasad działania kluczowych procesów magazynowych, zgodnie z najlepszymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Z następną wizytą wrócimy w przyszłym roku szkolnym.
Blanka Świtaj-Łukasik

impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact impact

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl