19 maja 2023r.

Turniej szachowy.

Turniej szachowy zakończył ósmy turnus CKZ. Przy okazji zebrania informacyjnego z wychowankami, odbyło się uroczyste wręczenie zwycięzcom dyplomów, a zostali nimi:
I. miejsce – Stanisław Łukaszewski,
II. miejsce – Krzysztof Kukuła,
III. miejsce – Aleksander Chudzicki.
GRATULUJEMY!
Rozmawiałem ze Stanisławem, który wygrał turniej. Powiedział mi, że w szachy nauczył się grać w czasie zajęć zdalnych, prowadzonych w szkołach w okresie pandemii. Ten turniej był jego piątą grą. Jak mam być szczery, to z jednej strony nie wyglądało na to, że wasz kolega wpuszcza mnie w chrust malinowy, a z drugiej strony … trochę jestem zaskoczony. Poradziłem waszemu koledze, żeby nie odpuszczał gry w szachy, bo „może być z tego chleb”.
Na załączonych zdjęciach zobaczycie wszystkie etapy turnieju:
• losowanie,
• przebieg gier,
• wręczanie dyplomów.
W każdym z tych momentów wychowankom towarzyszyli wychowawcy – pp. Lech Lisiecki i Jacek Bąkowski oraz moja skromna osoba. W „ciężkich” chwilach wspierały nas wasze koleżanki Ola Kazubek i Zuzia Reich, które również zobaczycie na zdjęciach.
Krzysztof Widera

szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy szachy

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl