14 czerwca 2023r.

Dzień Sportu u Wodziczki

Dzisiaj spotkaliśmy się na boiskach naszej szkoły gdzie rywalizowaliśmy w niekoniecznie olimpijskich konkurencjach: rzut kaloszem do celu, strzały na bramkę w unihokeju, tor sprawnościowy, przeciąganie liny, rzuty osobiste do kosza i skoki na skakance. Wszystkim rozgrywkom towarzyszył uśmiech i dobry nastrój. Gratulujemy zwycięzcom i każdemu, który dobrze się dzisiejszego dnia bawił.

sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl