10 kwietnia 2024r.

Egzamin z logistyki zbliża się wielkimi krokami

Logistycy, którzy w czerwcu będą zdawali egzaminy zawodowe już wiedzą, że wyeliminowanie stresu egzaminacyjnego jest możliwe tylko poprzez dobre przygotowanie się do nich. Dlatego też intensywnie ćwiczymy, wyjaśniamy, analizujemy ale też „podkręcamy” atmosferę nauki nutką rywalizacji. Teoria związana z ciągle rozwijającą się logistyką jest tematem bardzo obszernym. My jednak mamy sposób aby nie dać się zaskoczyć pytaniom egzaminacyjnym… Pomocna jest nam przy tym, obok pracy indywidualnej, praca zespołowa i uczenie się od siebie nawzajem. Dlatego symbol 00 (1 kB) „nie znam odpowiedzi”, wykorzystujemy na zajęciach bardzo rzadko. Liczymy na to, że wypracowane metody, które od długiego czasu determinują bardzo dobre wyniki na egzaminach zewnętrznych logistyków, nie zawiodą i tym razem. Przed nami jeszcze niespełna 2 miesiące nauki i przygotowań, które zamierzamy sumiennie i pracowicie wykorzystać. Po wynikach egzaminów styczniowych wiemy, że poprzeczka została ustawiona wysoko.
Beata Zakrzewska

logistyk logistyk logistyk logistyk logistyk logistyk logistyk logistyk