11 kwietnia 2024r.

Kolejny sukces hotelarzy z Wodziczki

Nasi hotelarze odnoszą kolejny sukces – zdali egzamin zawodowy na bardzo wysokim poziomie!
Tak samo jak logistycy nasi hotelarze trzymają bardzo wysoki poziom.
Poznaliśmy już wyniki egzaminów zawodowych logistyków z sesji Zima 2024, a teraz czas na hotelarzy.
Do egzaminu w kwalifikacji HGT. 06 – Realizacja usług w recepcji przystąpiło 21 uczniów. Wszyscy zdali część pisemną egzaminu HGT.06 - czyli mamy 100% wynik egzaminu i prawie wszyscy z małymi wyjątkami, część praktyczną. W sumie egzamin zdało 90 % uczniów. Średni wynik w części pisemnej wynosi – 76,76% (próg zdawalności 50%). Należy tutaj zaznaczyć, że 90% wynik uzyskało w tej części 6 zdających.
Natomiast średni wynik w części praktycznej – 91,05% (próg zdawalności 75%). Należy zaznaczyć, że 4 uczniów uzyskało z tej części egzaminu 100%.
Sukces naszych hotelarzy jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w naszej szkole, zaangażowania uczniów i nauczycieli. Gratulujemy naszym hotelarzom bardzo wysokich wyników egzaminów zawodowych i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.
Marzena Adamczak

hotelarz