18 kwietnia 2024r.

Nasi hotelarze uczestniczą w IV Mistrzostwach Polski w Dziczyźnie!

Dzięki uprzejmości @Poznańska Gastronomia oraz Pana Grześkowiaka, chłopacy z klasy V c technikum w zawodzie technik hotelarstwa mieli przyjemność uczestniczyć w IV Mistrzostwach Polski w Dziczyźnie. Jak podkreślają było to niesamowite doświadczenie, podczas którego mogli poznać nowe techniki przyrządzania potraw, porozmawiać z ekspertami i spróbować tych wspaniałych dań wykonanych z dziczyzny. Wyjazd był bardzo udany, w przyszłym roku zachęcamy pozostałe klasy do udziału w tego rodzaju wydarzeniach.

dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna dziczyzna